• 021-91031835
  • 09109400668

ط·ط±ط§ط­غŒ ظˆط¨ط³ط§غŒطھ طھظپع©ط± ط®ظ„ط§ظ‚ ط¢ط±طھظ†ظˆط³

ط·ط±ط§ط­غŒ ط³ط§غŒطھ ظˆ ط¨ط±ظ†ط§ظ…ظ‡ ظ†ظˆغŒط³غŒ ظ¾ط±طھط§ظ„

+

طھظˆظ„غŒط¯ ط§ظ†ظˆط§ط¹ ظ†ط±ظ… ط§ظپط²ط§ط±

ظ†ظ…ظˆظ†ظ‡ ع©ط§ط±ظ‡ط§غŒ ظ…ظ†طھط®ط¨ ط³ط¦ظˆ ظˆ ط¨ظ‡غŒظ†ظ‡ ط³ط§ط²غŒ

با توجه به اینکه اغلب سازمانها و شرکتها جهت انجام امور اداری، داخلی و سرویس دهی به مشتریان  خود نیازمندی هایی دارند که در سیستمهای نرم افزاری آماده پیش بینی نشده و جوابگوی نیاز آنها نمی باشد. بدین منظور ما نیازمندی های آنها را شناسایی کرده و در غالب برنامه های کاربردی تحت وب ارائه می دهیم.

نیازسنجی، تحلیل، طراحی، مستند سازی، پیاده سازی، آموزش و پشتیبانی پس از تولید از اصلی ترین فعالیتهای شرکت ماست.

کاربر پسندی ، سهولت و انعطاف

کاربر پسند بودن و کاربرد پذیری (usability ) هر محصول نرم افزاری از مهمترین معیارهای کیفیت بشمار می رود. کوتاهی مراحل و فرایندهای کاری و در دسترس بودن ابزار از مهمترین ویژگی های محصولات ما می‌باشد.ترکیب فرآیندها و راهنمایی کاربر جهت انتخاب فرآیند بر سهولت و انعطاف استفاده از نرم افزارهای ما افزوده است. حجم پایین صفحات مدیریتی و استفاده کمتر  از تصاویر جهت بارگذاری سریع صفحات از دیگر مزیت های سامانه های تحت وب تولید شده توسط ما می باشد.

همچنین ایجاد تنظیمات در قسمت مدیریتی نرم افزار از ویژگی های انعطاف بالای نرم افزار است.

بکارگیری قدرتمندترین فناوریهای توسعه

از آنجاییکه جهت تولید نرم افزارهای تحت وب گزینه های زیادی پیش روی تیم های طراحی و توسعه نرم افزار می باشد و استفاده از فناوری های نوین و پایدار ضامن کیفیت و ماندگاری نرم افزارهای تولیدی است.با تحقیق و بررسی انواع راه حل های تحت وب و تجربه سامانه های قدرتمند در حال فعالیت و در نظر گرفتن عواملی مانند کیفیت، کارایی و سرعت، سهولت و متن باز بودن تصمیم به استفاده از فناوری LAMP به عنوان پایه و ساختار سامانه های تحت وب گرفتیم.

امنیت و پایداری بالا

از جمله مواردی که در ابتدای تولید هر نرم افزار مورد توجه تیم طراحی و توسعه نرم افزاری ماست مقوله امنیت و پایداری است. برنامه های تحت وب از ابتدا با رعایت اصول برنامه نویسی امن طراحی و پیاده سازی شده تا امنیت بالایی را جهت استفاده کنندگان فراهم نمایند.

ویژگیهای تخصصی و امنیتی برنامه نویسی تحت وب:

  • صحت سنجی مقادیر ارسال شده از تمامی ورودی ها مانند فرمها و  url
  • بررسی کردن تمامی اطلاعات عبور داده شده با استفاده از لایه صحت سنجی و اعتبار سنجی مقادیر مجاز
  • شناسایی و مسدود سازی اسکنرهای امنیتی
  • رعایت اصول بهینه نویسی در استفاده از منابع سخت افزاری سرور میزبانی جهت افزایش توان مقابله نرم افزار در مقابل حملات

امکانات فراوان و قابلیت توسعه

تمامی مراحل طراحی و برنامه نویسی توسط ما و در شرکت  انجام پذیرفته و از ابتدا تمامی پیش بینی های فنی لازم جهت داشتن قابلیت توسعه نرم افزاری اندیشیده شده است.تیم فنی حرفه ای و همکاری با شبکه گسترده مشتریان و دریافت ایده ها و نقطه نظرات آنها، باعث در نظر گرفتن امکانات فراوان و در نتیجه قدرت محصولات ما گردیده است.شناخت دقیق نیازهای شما و تعامل مستمر در روند طراحی و برنامه نویسی، همچنین بهینه سازی های نرم افزار و ارایه بسته های ارتقاء دوره‌ای ، قدرتمند و بروز بودن نرم افزار را ضمانت می کند.

قیمت مناسب

یکی از دغدغه های اصلی سفارش دهندگان نرم افزار ، قیمت این سامانه ها است. هدف ما در ارائه قیمت، کاهش اصولی هزینه های تولید نرم افزار و توجه به تعداد فروش بیشتر است. شفافیت و قطعیت در ارائه قیمت پس از بررسی نهایی بدون ارزیابی توان مالی خریدار، از اهداف ما می باشد.همچنین نداشتن هزینه های پنهان، ارتقاء و نگهداری و همچنین بهینه بودن نرم افزار و هزینه پایین میزبانی از دیگر مزایای سامانه های تحت وب تولیدی توسط ماست.

طراحی وب سایت در کرج

طراحی وبسایت در کرج

طراحی سایت در کرج