• 021-91031835
  • 09109400668

ط·ط±ط§ط­غŒ ظˆط¨ط³ط§غŒطھ طھظپع©ط± ط®ظ„ط§ظ‚ ط¢ط±طھظ†ظˆط³

ط·ط±ط§ط­غŒ ط³ط§غŒطھ ظˆ ط¨ط±ظ†ط§ظ…ظ‡ ظ†ظˆغŒط³غŒ ظ¾ط±طھط§ظ„

+

طھظˆظ„غŒط¯ ط§ظ†ظˆط§ط¹ ظ†ط±ظ… ط§ظپط²ط§ط±

ظ†ظ…ظˆظ†ظ‡ ع©ط§ط±ظ‡ط§غŒ ظ…ظ†طھط®ط¨ ط³ط¦ظˆ ظˆ ط¨ظ‡غŒظ†ظ‡ ط³ط§ط²غŒ
ورود به سامانه پیامکی
برای ورود کلیک کنید :
سامانه پیامکی
سرعت انتقال پیام به بازار هدف
سیستم SMS انبوه آرتنوس قادر است بیش از 100000 پیام SMS را در عرض چند ثانیه هدف قرار دهد.
برای کاربران قابل احترام امکان استفاده از همان ویژگی سیستم Artenoos SMS وجود دارد.
هزینه کم رسانه ها و نرخ پاسخ مصرف کننده
مطالعات و نظرسنجی ها نشان می دهد که بازاریابی تلفن همراه می تواند از سایر رسانه ها مقرون به صرفه تر باشد و نرخ پاسخ به SMS های موبایل می تواند حدود 20 برابر بیشتر از سایر رسانه ها باشد.
دسترسی دائمی به مشتریان
پیام خود را به مشتریان خود بفرستید. صاحبان تلفن همراه این دستگاه را در اغلب روزها و اغلب مکانها دارند. بنابراین، این شرکت می تواند به طور دائم با مخاطبان ارتباط برقرار کند و در مورد اورژانس پیام های مخاطبان ارسال کند.
افزایش دهنده اعتماد مصرف کننده با شخصی سازی پیام
کانال بی سیم بالقوه برای ارائه اطلاعات دقیق تر و دقیق تر است، پیام را می توان به هر مشتری طراحی کرد و نتیجه بهتر را بدست آورد. از آنجا که پیام SMS (*) یک سرویس ارزش افزوده ارائه شده در شبکه ارتباطات (سلولی و ثابت) است، که به مشترکان اجازه می دهد پیام های متنی را به یکدیگر ارسال کنند. سرویس اس ام اس برای اولین بار در سال 1991 در اروپا و در یک شبکه بی سیم استفاده شد. این سیستم از قابلیت ** (از یک مشترک به دیگری) و * (از یک مشترک به مشترک) و یک روش ارسال پیام عمومی از یک سو، یک مکان ارزش افزوده برای اپراتورهای ارائه دهندگان خدمات * و از طرف دیگر خدمات و خدمات ارزش افزوده را برای مشترکین فراهم می کند، اما استفاده از سرویس های اس ام اس در ایران برای اولین بار در سال 81 استفاده می شود. از سال جاری استفاده از پیامک به تدریج در میان کاربران تلفن همراه ایرانی گسترده شده است.

image

در سال 85، حدود 8 میلیارد اس ام اس در ایران رد و بدل شد. در این سال، 20 میلیون پیام کوتاه، توسط کاربران تلفن همراه هر روز مبادله شد که در روزهای مختلف و رقابت ها افزایش یافت. در سال 84، شرکت مخابرات ایران، مناقصه ای برای ارائه سرویس های SMS به طور گسترده ای برگزار شد که طی آن سه شرکت Rahiab، Atieh Pardaz و Megafa برنده شدند.