• 021-91031835
  • 09109400668

ط·ط±ط§ط­غŒ ظˆط¨ط³ط§غŒطھ طھظپع©ط± ط®ظ„ط§ظ‚ ط¢ط±طھظ†ظˆط³

ط·ط±ط§ط­غŒ ط³ط§غŒطھ ظˆ ط¨ط±ظ†ط§ظ…ظ‡ ظ†ظˆغŒط³غŒ ظ¾ط±طھط§ظ„

+

طھظˆظ„غŒط¯ ط§ظ†ظˆط§ط¹ ظ†ط±ظ… ط§ظپط²ط§ط±

ظ†ظ…ظˆظ†ظ‡ ع©ط§ط±ظ‡ط§غŒ ظ…ظ†طھط®ط¨ ط³ط¦ظˆ ظˆ ط¨ظ‡غŒظ†ظ‡ ط³ط§ط²غŒ
ربات تلگرام چیست؟
یک روبات تلگرام یک حساب ویژه طراحی شده برای ارسال و دریافت پیام به طور خودکار است. کاربران با ارسال دستورات مختلف با روبات های telegram ارتباط برقرار می کنند، این ارتباط را می توان در یک مکالمه شخصی یا در یک گروه ایجاد کرد. شما می توانید ربات خود را با استفاده از API Telegram و از طریق درخواست HTTPS مدیریت کنید.
image
تفاوت ربات تلگرام با افراد:
ربات ها آخرین بار برای آنلاین بودن ندارند و ربات همیشه برای آنها ظاهر می شود.
روبات ها فضای محدودی برای ذخیره اطلاعات دارند و پیام های قدیمی تر پس از پردازش توسط شما حذف می شوند.
یک روبات تلگرام نمی تواند آغازگر مکالمه با کاربران باشد، تنها زمانی که یک کاربر روباتی پیامی را به گروه اضافه یا ارسال می کند، امکان ارسال پیام از روبات وجود خواهد داشت.
در پایان ربات، ربات همیشه دارای ربات است.
با اضافه کردن یک ربات به گروه، همه پیام ها توسط ربات دانلود نمی شوند تا زمانی که تنظیمات تغییر نکند.
روبات Telegram هرگز خاموش، آفلاین یا خسته!

برنامه ربات تلگرام:
در واقع، می توان گفت که Telegram Robot می تواند هر کارکردی داشته باشد! نحوه استفاده آنها بستگی به خلاقیت شما و الگوریتم هایی دارد که شما آن را تعریف می کنید. برخی از برنامه های کاربردی خود عبارتند از:
ارتباط با سرویس های وب: یک روبات تلگرام می تواند فعالیت های شما را کوتاه تر و بهینه کند، مثلا می توانید آن را به طور مستقیم در تلگراف دریافت کنید هر زمان که نظر جدید یا فرم تماس در سایت ارسال شود. یا آخرین ایمیل های خود را به حساب Telegram خود انتقال دهید.
ساخت بازی ساده فکر: نحوه برقراری ارتباط با یک ربات Telegram از طریق API، این توانایی را برای تجزیه و تحلیل سریع پاسخ های کاربر و ارسال نتایج به آنها ایجاد می کند. این ویژگی به شما امکان می دهد انواع بازی ها را طراحی و پیاده سازی کنید.
ابزار: Telegram Robot می تواند هر گونه قابلیت، شما در حال برنامه ریزی برای آن کار می کنند. دریافت نرخ ارز، اطلاعات آب و هوا، اخبار روز، سرگرمی و سرگرمی هر یک از نمونه های موفقیت آمیز برنامه های کاربردی تلگراف ربات است.