• 021-91031835
  • 09109400668

ط·ط±ط§ط­غŒ ظˆط¨ط³ط§غŒطھ طھظپع©ط± ط®ظ„ط§ظ‚ ط¢ط±طھظ†ظˆط³

ط·ط±ط§ط­غŒ ط³ط§غŒطھ ظˆ ط¨ط±ظ†ط§ظ…ظ‡ ظ†ظˆغŒط³غŒ ظ¾ط±طھط§ظ„

+

طھظˆظ„غŒط¯ ط§ظ†ظˆط§ط¹ ظ†ط±ظ… ط§ظپط²ط§ط±

ظ†ظ…ظˆظ†ظ‡ ع©ط§ط±ظ‡ط§غŒ ظ…ظ†طھط®ط¨ ط³ط¦ظˆ ظˆ ط¨ظ‡غŒظ†ظ‡ ط³ط§ط²غŒ
پرتال چیست؟
پورتال چیست؟
واقعا پورتال چیست؟ تفاوت بین وب سایت چیست؟ آیا یک پورتال مدیریت محتوا (CMS) است؟ اینها سوالاتی است که امروزه در ذهن بسیاری از مردم قرار دارد. در این مقاله سعی شده است که مزایا، استفاده ها و تفاوت های پورتال با وب سایت ها و سیستم های مدیریت محتوا را به روش ساده و شفاف توضیح دهیم.
پورتال یک پایگاه داده در وب است که با تبادل اطلاعات با کاربران در ارتباط است. پورتال اطلاعات را از منابع مختلف جمع آوری می کند و کاربران خود را با اطلاعاتی که نیاز دارند پورتال خود را در یک پایگاه داده یکپارچه فراهم می کند.
بر خلاف وب سایت ها، پورتال ها به منابع و پایگاه های داده متصل می شوند و آنها به طور مداوم با آنها اطلاعات را مبادله می کنند و در نهایت اطلاعاتی را که کاربران به آنها نیاز دارند طبقه بندی می کنند. البته این بدان معنا نیست که آنها هیچ گونه اطلاعاتی را منتشر نمی کنند، اما پورتال خود نیز می توانند اطلاعات مربوط به سازمان خود یا شرکت را منتشر کنند و در صورت لزوم آن را با دیگر پورتال ها به اشتراک بگذارند.
امروزه پورتال ها نه تنها اطلاعاتی دارند، بلکه به کاربران خود اجازه می دهند از سرویس های الکترونیکی سازمان یا شرکت بهره مند شوند. این خدمات شامل فراهم کردن زمینه های کاربری است که کاربران را قادر به مدیریت اطلاعات خود می کند. به منظور روشن تر شدن آن، بیایید یک مثال بزنیم:
بانک:
هنگامی که ما به صفحه اصلی پایگاه اطلاعات بانک وارد میشویم، اساسا وارد پورتال این بانک میشویم. این بانک به ما ارز را با توجه به روز جاری نشان می دهد. این اطلاعات از کجا می آیند؟ آیا این قابل اعتماد است؟ بله، کاملا درست است، زیرا این اطلاعات از یک منبع به دست آمده و به صورت خودسرانه چاپ نشده است. در واقع، پورتال بانک آخرین اطلاعات نرخ ارز را با اتصال به منبع ارز واقع در پورتال دیگر نمایش می دهد. در همان پورتال، مهمترین اخبار جهان در یک بلوک مستقل ممکن است توجه شما باشد. این خبر نیز توسط بانک منتشر نشده است، اما پورتال به طور خودکار و بر اساس تنظیمات مدیر پورت، آخرین اخبار از جهان دریافت از پورتال دیگری (با استفاده از فن آوری RSS) و نمایش در حال حاضر، و پایگاه داده دیگری مانند پراویدنس ، هوا، آب و هوا، و غیره، که همه آنها قابل اعتماد هستند. در حال حاضر، بانک اطلاعات سازمانی ما در کنار این اطلاعات نمایش داده می شود. برای مثال، آخرین تصمیمات و تاییدات خود را به عنوان اخبار بانکی در یکی از بلوک های صفحه نمایش دهید. بانک همچنین ناحیه کاربری که مشترکین (کاربران) دسترسی و دسترسی به اطلاعات حساب خود را با وارد کردن شناسه کاربر و رمز عبور با توجه به انتقال وجوه و یا مدیریت را مشخص می کند. این اطلاعات با اتصال پورتال به شبکه اختصاصی بانک و بانک مرکزی به کاربر، جمع آوری شده و به کاربر ارائه می شود.
تکنولوژی پورتال:
پورتال ها عملا دیگر یک وب سایت بدون فن آوری های ارتباطی مانند Web Services، SOAP و API ها نیستند. برجسته ترین پورتال، حضور چنین فن آوری هایی در ارتباط با وب سایت ها (و گاهی اوقات CMS ها) است. این فن آوری ها مسیرهای ارتباطی استاندارد بین تمام پورتال های پیشرو در جهان هستند، صرف نظر از آنچه که سیستم عامل و سخت افزار آنها استفاده می کنند.
SSO (تنها ورود به سیستم):
یکی از مهمترین ویژگی های این پورتال، پورتال است. این ویژگی اجازه می دهد تا کاربر برای دسترسی به مجموعه ای از خدمات در یک یا چند دامنه با یک شناسه کاربری و رمز عبور تنها. این سرویس ها حتی می توانند در بیش از یک پورتال و در آدرس های اینترنتی (دامنه) متفاوت باشند، اما کاربر می تواند با نام کاربری و رمز عبور خود یک بار در هر یک از این آدرس ها (در صورت موجود بودن) وارد سیستم شوید.
تمرکز پرتال:
پورتال های زیادی وجود دارد که بر روی خدمات خاص تمرکز می کنند یا خدمات جامع را ارائه می دهند، مثلا یک پورتال خرید با تمرکز بر خدمات اقتصادی و بازار و یک پورتال خبری با مسائل مربوط به اخبار و رسانه ها است.
تفاوت وب سایت:
به طور کلی، تفاوت بین وب سایت و پورتال می تواند به شرح زیر خلاصه شود:
1. وب سایت غیر سازگار است، به این معنی که محتوای آن نمی تواند به طور خودکار تغییر کند، در حالی که محتوای پورتال را می توان بدون دخالت انسان تغییر داد.
2. وب سایت انعطاف پذیر نیست، به این معنی که محتوای وب سایت را نمی توان آنلاین تغییر داد، در حالی که محتوای پورتال را می توان به راحتی با استفاده از کنترل پنل تغییر داد.
3. وب سایت مکالمه نیست، به این معنی که با کاربر ارتباط برقرار نمیکند و اطلاعات را با وی مبادله نمیکند، در حالی که پورتال کاربر را با اطلاعاتی که نیاز دارد فراهم میکند.
4. وب سایت فقط برای مقاصد اطلاعاتی است، در حالی که پورتال همچنین اطلاعاتی را برای جمع آوری اطلاعات فراهم می کند.
به طور کلی، بین پورتال و وب سایت تفاوت زیادی وجود دارد، هرچند تفاوت بین این دو تفاوت چندانی نیافته است، زیرا هر دو خروجی بر اساس استاندارد (html) هستند، اما تفاوتها به محض اینکه شروع می شوند، ظاهر می شوند.
تفاوت پورتال با CMS
CMS (سیستم مدیریت محتوا) تنها برای مدیریت محتوای وب استفاده می شود. در حالی که پورتال، با ورود CM در داخل، علاوه بر این قابلیت، اجازه می دهد تا تبادل اطلاعات با پورتال های دیگر و جمع آوری اطلاعات از منابع مختلف، و همچنین امکان اتصال پورتال ها در حوزه های مختلف. به عبارت دیگر، اس ام اس بخشی جدایی ناپذیر از پورتال است، هرچند که آن نیز به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرد.
تولید پرتال دانشگاه ها، مدارس، کالج ها
طراحی وب سایت مدرسه (پورتال مدرسه)
تفکر خلاق آرتنوس با بررسی نیازهای مراکز آموزشی مانند مدرسه، دانشگاه، کالج، سازمان دهندگان دوره های آمادگی و موارد دیگر ... راه حل های جامع مانند معرفی مرکز، معرفی مدیران و استادان، دوره های آموزشی، معرفی دانش آموزان موفق، نوشتن آنلاین اطلاعیه ها، خبرنامه ها، مسابقات و ثبت نام اینترنتی، مشاوره تحصیلی، مقالات بانکداری، کتابخانه الکترونیکی و غیره برای راه اندازی چنین مراکز.
طراحی وب سایت مدارس
امکانات مدرسه مدرسه:
1. کنترل پنل کاملا فارسی
2. طراحی گرافیکی اختصاصی
3. توانایی تعریف دوره ها، دوره ها، ترم، ترم
4. تعداد نامحدودی از کاربران در سطوح مختلف دسترسی از جمله مدیر، معلم، والدین و دانش آموزان
5. امکان یادآوری درسهایی که در این درس آموخته شده است
6. معلمان می توانند به صورت جداگانه تنها در کلاس های خود دسترسی پیدا کنند
7. توانایی تعریف دانش آموزان و معلمان آنها برای هر درس
8. تعداد سقف دانشجویی بدون محدودیت
9. امکان ضبط غیبت، تاخیر و سایر پرونده های انضباطی برای دانش آموزان برای اطلاع دادن به والدین
10. معرفی دانش آموزان زیبا و اخلاقی
11. امکان ثبت و گزارش نمرات از طریق اینترنت
12. فرصت اعتراض به نمرات توسط والدین
13. امکان چاپ یک کتاب درسی برای هر دانش آموز
14. امکان قرار دادن برنامه هفتگی دانشجویان
15. توانایی وارد کردن امتحان و قابلیت چاپ
16. امکان تماس والدین، معلمان و والدین با یکدیگر
17. توانایی نمایش هزینه های دانش آموزان
18. سیستم مدیریت اخبار و اطلاعات
19. سیستم مدیریت مقالات
20. قسمت هایی از اطلاعات مدرسه را ایجاد کنید
21. سیستم مشاهده منابع و برنامه درسی
22. سیستم مسابقات
23. امکان ایجاد گالری تصاویر
24. دسترسی به منابع علمی، آموزشی و دیگر منابع برای دانش آموزان، والدین و معلمان
25. سیستم آمار حرفه ای
26. سیستم کتابخانه الکترونیکی
27. امکان مشورت با مقامات مدرسه
تخصص فنی:
1. توانایی بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو، AltaVista و ... (بهینه سازی موتور جستجو)
2. قابلیت بهینه سازی لینک ها برای افزایش رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو (موتور جستجوگر دوستانه).
3. ساختار نرم افزاری استاندارد و قابل انعطاف با توانایی اضافه کردن ویژگی ها و توانایی ایجاد قالب های سفارشی
4. برنامه نویسی با ASP.net / High Security / High Speed ​​/ French Servers
5. به روز رسانی رایگان برای یک سال
6. یک سال خدمات رایگان
7. پشتیبان گیری اطلاعات بر اساس یک هفته و به طور کامل اتوماتیک

مراحل خرید و پرداخت:
مبلغ 30،000،000 ریال و 9٪ مالیات بر ارزش افزوده (2،700،000 ریال): مجموع 32،700،000 ریال
1. نسخه پورتال و پرداخت اقساط اولیه را انتخاب کنید (30٪)
2. راه اندازی پورتال در مدت زمان (بین 10 تا 15 روز کاری)
3. پرداخت نهایی
شرایط پرداخت: 10،000،000 ریال / دیگر 3 چک ماهانه برای 8،500،000 ریال
تولید پرتال گالری
محتوایی وجود ندارد!
تولید پورتال دولتی
محتوایی وجود ندارد!
تولید پرتال فروش خودرو
محتوایی وجود ندارد!
تولید پرتال رستوران ها
محتوایی وجود ندارد!
تولید پورتال های مختلف شرکتی
محتوایی وجود ندارد!
تولید ادارات دولتی مختلف
محتوایی وجود ندارد!