• 021-91031835
  • 09109400668

ط·ط±ط§ط­غŒ ظˆط¨ط³ط§غŒطھ طھظپع©ط± ط®ظ„ط§ظ‚ ط¢ط±طھظ†ظˆط³

ط·ط±ط§ط­غŒ ط³ط§غŒطھ ظˆ ط¨ط±ظ†ط§ظ…ظ‡ ظ†ظˆغŒط³غŒ ظ¾ط±طھط§ظ„

+

طھظˆظ„غŒط¯ ط§ظ†ظˆط§ط¹ ظ†ط±ظ… ط§ظپط²ط§ط±

ظ†ظ…ظˆظ†ظ‡ ع©ط§ط±ظ‡ط§غŒ ظ…ظ†طھط®ط¨ ط³ط¦ظˆ ظˆ ط¨ظ‡غŒظ†ظ‡ ط³ط§ط²غŒ
تور مجازی:
مجموعه ای از تصاویر، فایل های ویدئویی، تصاویر پانوراما (تصاویری که تمام یا بخشی از افق را پوشش می دهند)، فایل های صوتی، اطلاعات متنی و غیره، که به بیننده اجازه می دهد تا با یک محیط آشنا شود یا یک شیء، حضور هدف تور مجازی حذف محدودیت های زمان و فضا است. به عنوان مثال، با استفاده از یک تور مجازی، می توانید در یک ساختمان تاریخی یا از نمایشگاه یا محل برگزاری یک کشور دیگر در گذشته سفر کنید.
ما همه صفحات وب بسیار اولیه را با چند تصویر کوچک از محیط زیست همراه با یک طرح ارائه شده به بیننده به عنوان یک تور مجازی. امروزه، با توجه به رقابت شدید ارائه دهندگان خدمات وب، کاربران دیگر نمی توانند از آنها انتظار داشته باشند که از آنها استفاده کنند. یک تور مجازی مناسب باید بتواند با کاربر ارتباط برقرار کند و بهترین اطلاعات را با در نظرگرفتن کاربر با رابط کاربری گرافیکی که با فضای واقعی همراه است، به سرعت در اختیار کاربر قرار دهد.

روند تولید تور مجازی:
روند تولید تورهای مجازی این است که متخصصان ما، با استفاده از دوربین های عکاسی 360 درجه، تصاویری از قسمت های مختلف مجموعه خود (مانند ورودی، لابی، اتاق، کارگاه، بخش و غیره) را ارائه می دهند. این تصاویر در یک تور مجازی قرار می گیرند که مخاطبان شما را از طریق درب هر اتاق حرکت می دهند، به سمت بالا و پایین پله ها و از هر قسمت از مجموعه بروید. ورودی و در هر بخش اطلاعات لازم را دریافت می کنند. تماس با شما را می توان با کلیک بر روی هر محصول یا دستگاه و ....
تور مجازی به شما این امکان را می دهد که مخاطبین خود را در دنیای مجازی دعوت کنید تا امکانات و تخصص های خود را بدون نیاز به صرف زمان و پول زیاد بدون حضور در مجموعه خود مشاهده کنید.

مزایای تور مجازی:
1. فقدان زمان و فضای محدود: با استفاده از تور مجازی، مخاطبان می توانند فضای مورد نظر خود را از هر نقطه از جهان در هر زمان مشاهده کنند.
2. Directed by the viewer: در تور مجازی بیننده خود، او قادر به تماشای مکان های مورد نظر در فضای مورد نظر است.
3. کیفیت برتر: کیفیت تصاویر پانوراما حدود 1600x880 پیکسل است.
ویژگی های متن: در یک تور مجازی، شما می توانید هدر متن نامتناهی را برای یک مکان واحد مشاهده کنید، عناوین را در گوشه ای از تصویر قرار دهید و بر روی هر عنوان کلیک کنید تا کل محتویات عنوان را نمایش دهد.
4. قابلیت صدای: در یک تور مجازی، شما می توانید عناوین آوایی نامحدود با زبان های مختلف در جهان برای یک مکان واحد، و فقط عناوین را در گوشه ای از تصویر قرار دهید و بر روی هر یک از عناوین کلیک کنید تا صدای این عنوان
5. خدمات ویدئو: همانطور که قبلا گفته شد، تور مجازی مخاطبان 100٪ از کرسی ها را می گیرد.
6. حجم بسیار کم: در تصاویر ویدئویی، حجم فیلم بر اساس زمان، هر بار حداقل 25 فریم در ثانیه است، در حالی که در حالت پانورامایی، 360 درصد از فضای در یک عکس با کیفیت بسیار بالاتر نمایش داده می شود حجم کمتری دارد.
7. جهانی دسترسی: با استفاده از تور مجازی، مخاطبان قادر به حرکت در هر نقطه از جهان هستند
8. دسترسی دائمی: از طریق بازدید مجازی، مخاطبان می توانند در هر منطقه گشت و گذار کنند

سازگاری با انواع دستگاه ها: تور مجازی بر اساس فرمت فلش برای سیستم عامل ویندوز و سیستم عامل های تلفن همراه و تبلت ها (غیر از iOS) و برای سیستم عامل هایی که از فلش پشتیبانی نمی کنند (مانند iOS) از برنامه نویسی HTML5 استفاده شده و طراحی شده است به تمام دستگاه ها و سیستم عامل اجازه می دهد تا تورهای مجازی را اجرا کنند و با توجه به این امکانات، نگرانی وجود نخواهد داشت که تور مجازی بر روی دستگاه های مختلفی از کاربران اجرا نخواهد شد. (سعی کنید!) لازم به ذکر است که به دلیل ویژگی های ویژه پانوراما و تور مجازی، مخاطبان مشتاق دیدن سایت های مورد نظر هستند. تور مجازی یکی از راه هایی است که می تواند راه عالی در دنیای مدرن امروز برای ابراز دارایی های خود مانند موقعیت مناسب، امکانات مناسب، تجهیزات مدرن و خدمات متمایز را ارائه دهد. اگر خط مشی شما بر اساس پیشرفت های پیشرفته است، خط کاری شما بر اساس روز کار و اخلاق شما بر اساس رقابت سالم است، تور مجازی یک ابزار است که امروز به شما کمک خواهد کرد.


image