• 021-91031835
  • 09109400668

ط·ط±ط§ط­غŒ ظˆط¨ط³ط§غŒطھ طھظپع©ط± ط®ظ„ط§ظ‚ ط¢ط±طھظ†ظˆط³

ط·ط±ط§ط­غŒ ط³ط§غŒطھ ظˆ ط¨ط±ظ†ط§ظ…ظ‡ ظ†ظˆغŒط³غŒ ظ¾ط±طھط§ظ„

+

طھظˆظ„غŒط¯ ط§ظ†ظˆط§ط¹ ظ†ط±ظ… ط§ظپط²ط§ط±

ظ†ظ…ظˆظ†ظ‡ ع©ط§ط±ظ‡ط§غŒ ظ…ظ†طھط®ط¨ ط³ط¦ظˆ ظˆ ط¨ظ‡غŒظ†ظ‡ ط³ط§ط²غŒ
سئو چیست؟
SEO بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو (بهینه سازی موتور جستجو) و امروز یکی از مراحل مهم طراحی وب می باشد.

image
بهینه سازی سایت
شما کار طراحی سایت خود را تکمیل کرده اید، اما هنوز اندازه ای که انتظار دارید بازدیدکنندگان را در اختیار دارید. مشکل این است که شما هنوز در یکی از راه های مهم و مفید برای افزایش بازدید سایت خود کار نکرده اید. به عبارت دیگر، بهینه سازی موتورهای جستجو یا بهینه سازی سایت.
بهینه سازی وبسایت چیست؟
بهینه سازی موتور جستجو مجموعه ای از تکنیک ها و مهارت هایی است که اجازه می دهد یک سایت برای ترافیک و بازدید کنندگان بیشتر به موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و مایکروسافت اجازه دهد.
جستجوگرها را می توان به دو بخش اصلی تقسیم کرد:
1. آفلاین SEO کار می کند که به طور مستقل از وب سایت شما کار می کنند.
2. ابزار جستجو بر روی صفحه که وب سایت شما را تغییر می دهد برای رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو.
این آموزش هر دو از این زمینه ها را به طور کامل پوشش می دهد.
به یاد داشته باشید که سایت به طور کامل در موتورهای جستجو بهینه نیست، مگر اینکه شما هر صفحه خاموش آفلاین صفحه خاموش آفلاین را در صفحه داشته باشید.

image
سئو سایت شما:
جستجوگرها خرید لینک های حمایت شده و شماره یک در adwords (شبکه تبلیغات گوگل) و ادعا داشتن یک سایت پرطرفدار در گوگل. خرید چنین تبلیغات مربوط به SEM یا Search Engine Marketing است که به معنای سیستم بازاریابی موتور جستجو است و در این آموزش گنجانده نشده است. SEO اولین نام شما نیست

چه کسانی از سئو استفاده میکنند؟
اگر سایت طراحی شده در حال حاضر در جستجوی "چگونگی ساخت تخم مرغ" در رتبه دهم قرار بگیرد، پس باید برای بهبود نتایج جستجو برای این سایت، از SEO استفاده شود. به عنوان موتورهای جستجو در وب تبدیل به رایج ترین، تقریبا هر کسی که می خواهد در وب دیده شود می توانید از مزایای بهینه سازی سایت استفاده کنید.