• 02634215990
  • 09109400668

طراحی وبسایت تفکر خلاق آرتنوس

طراحی سایت و برنامه نویسی پرتال

+

تولید انواع نرم افزار

نمونه کارهای منتخب سئو و بهینه سازی
1397/07/18 15:49

تور مجازی چیست؟

تور مجازی عبارت است از مجموعه ای از نماهای پانورامای ۳۶۰ درجه از یک مکان که توسط آن بیننده میتواند با مشاهده و چرخاندن تصاویر و همچنین جابجایی بین نقاط دارای تصویر پانوراما گردشی مجازی در آن مکان را تجربه کند ). در تور مجازی کارگردان برخلاف کلیپ ویدئویی خود کاربر می باشد و می تواند با چرخاندن تصاویر زاویه دلخواه را مشاهده نماید. اساس تور مجازی عکس های پانورامای ۳۶۰ درجه و یا کلیپ های ویدئویی ۳۶۰ درجه است که به یکدیگر متصل هستند و پوششی کامل از محیط مورد نظر را فراهم می سازند. بر روی تور مجازی امکانات مختلفی مانند عکس های ثابت، کلیپ های ویدئویی، گفتار صوتی، افکتهای صوتی،  توضیحات متنی، نقشه، پلان محیط و سایر امکانات قابل جایگذاری است و می‌تواند یک مجموعه منحصر به فرد چند رسانه ای با هدف معرفی کامل یک مکان تجاری، اقامتی، آموزشی، تولیدی و غیره باشد .
بینندگان تورمجازی از هر جایی می‌تواند فضای مکان معرفی شده را در بهترین حالت مشاهده نمایند و ضمن گردش در محیط با خدمات و کالاهای قابل ارائه کسب و کار مورد نظر آشنا شوند .

یک تور مجازی خوب باید دارای تصاویری با کیفیت بالا و سازگاری کامل با همه مرورگرها و دستگاه های هوشمند باشد تا تجربه‌ای لذت‌ بخش را در اختیار بیننده قرار دهد. حجم و سرعت بارگذاری مناسب، نمایش روان تصاویر، عدم وجود خطا در تصاویر، فاصله مناسب نقاط عکسبرداری شده و افکت های مناسب حین جابجایی بین نقاط از دیگر فاکتورهای مهم یک تور مجازی ایده آل و مناسب می باشد. یک تور مجازی خوب تاثیری مثبت بر رونق کسب و کار و افزایش مشتری دارد .


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :