• 02634215990
  • 09109400668

طراحی وبسایت تفکر خلاق آرتنوس

طراحی سایت و برنامه نویسی پرتال

+

تولید انواع نرم افزار

نمونه کارهای منتخب سئو و بهینه سازی
1397/06/10 15:16

طراحی سایت شرکتی چیست؟

همانطور که قبلا نیز گفته شد طراحی سایت دارای انواع مختلفی است. یکی از انواع طراحی سایت که در چند سال اخیر طرفداران زیادی را به دست آورده است، طراحی سایت شرکتی است. طراحی سایت شرکتی نوعی طراحی سایت است که هدف عمده آن معرفی محصولات و خدمات یک شرکت و یا موسسه است.

امروزه بیشتر افراد برای کسب اطلاع از کسب و کار های مختلف، از اینترنت استفاده می کنند. در نتیجه آن دسته از شرکت ها و موسساتی که دارای سایت شرکتیهستند نسبت به سایرین که فاقد سایت شرکتی هستند در عرصه رقابت در رتبه بالاتری قرار دارند و توانایی جذب شتریان بیشتری را دارا هستند. زیرا با طراحی سایت شرکتی و قرار گرفتن در فضای اینترنت، امکان معرفی محصولات و خدمات خود به افراد بیشتری را دارا هستند.

طراحی سایت شرکتی راهی برای معرفی شرکت و خدمات آن در محدوده جغرافیاییی وسیع تر است. با طراحی سایت شرکتی افراد می توانند در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنند. در واقع از طراحی سایت شرکتی می توان به عنوان یک تبلیغ طولانی یاد کرد. به روزرسانی اطلاعات، محصولات، خدمات و سرویس ها در سایت شرکتی به مراتب آسان تر ، کم هزینه تر و سریع تر از سایر روش های معرفی محصول است.

برای تعریف طراحی سایت شرکتی می توان اینگونه گفت که طراحی سایت شرکتی در واقع یک پلت فرم در فضای اینترنتی است که شما به راحتی می توانید محصولات و خدمات خود را در آن معرفی کنید، در مواردی اقدام به فروش آنها کنید و  همچنین به آسانی  قادر به به روز رسانی اطلاعات مشتریان در مورد خدمات و محصولات خود خواهید بود.


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :